Серіал «Венздей» встановив новий рекорд Netflix

Серіал «Венздей» став найпопулярнішим англомовним проєктом стримінгу, пише Deadline. За кількістю переглядів він обійшов четвертий сезон «Дивних див», який до цього лідирував у рейтингу 

«Венздей» вийшов на Netflix 23 листопада. За перший тиждень серіал набрав понад 341,2 мільйона годин перегляду на стримінгу, в той час як «Дивні дива» за перший тиждень після релізу мали показник у 335 годин перегляду. Наразі «Венздей» переглянули понад 50 мільйонів користувачів Netflix.

Серіал також потрапив до топ-10 проєктів Netflix в 93 країнах світу, посівши перше місце у 83 з них.

Наразі лідером за популярністю серед усіх проєктів Netflix залишається південнокорейський серіал «Гра в кальмара» — за перший тиждень він набрав 571,8 мільйона годин перегляду.

«Венздей» розповідає історію Венздей Аддамс, яка навчається в академії «Невермор», намається впоратися зі своїми екстрасенсорними здібностями та розгадати таємницю 25-річної давності, пов’язану з її батьками.

Головну роль в серіалі виконала Дженна Ортега («Крик», «Ти»), роль Мортіші Аддамс зіграла Кетрін Зета-Джонс («Дванадцять друзів Оушена», «Маска Зорро»), а Гомеса Аддамса — Луїс Гусман «Нарко», «Як досягти успіху в Америці»). Роль вчительки академії «Невермор» Мерілін Торнхілл виконала Крістіна Річчі, яка зіграла Венздей у фільмах «Сімейка Аддамс» 1991 і 1993 року.

Чотири епізоди серіалу з восьми зняв режисер Тім Бертон, який також виступив виконавчим продюсером проєкту.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis