Музей Ван Гога в Амстердамі та The Pokémon Company представили колаборацію

Музей Ван Гога в Амстердамі та The Pokémon Company представили колаборацію, присвячену 50-річчю музею. Це чотири портрети покемонів — Пікачу, Іві, Санфлауер та інших — і дві картини з ними у стилі Ван Гога. Їх намалювали Наойо Кімурою та sowsow, ілюстратори, які створюють картки з покемонами для ігор та колекціонування. «Виставку» можна побачити на другому поверсі музею

Також Музей підготував онлайн-уроки для учнів молодшої та середньої школи — вони розкажуть про захоплення Ван Гога японською культурою, і, зокрема, гравюрою. Нідерландського художника надихало використання плоских площин яскравих кольорів, повсякденних предметів і увага до деталей.

«Не вийде вивчати японське мистецтво, як мені здається, без того, щоб стати набагато щасливішим та веселішим. Воно змушує нас повернутися до природи, попри те, що наша освіта та наша робота у світі умовностей», — написав Ван Гог у листі до свого брата Тео у листі у вересні 1888 року.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Van Gogh Museum (@vangoghmuseum)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Van Gogh Museum (@vangoghmuseum)

Ще відвідувачі Музею зможуть пройти спеціальний тест на знання покемонів та Ван Гога і виграти спеціальну картку з Пікачу.

Колаборація триватиме до 7 січня.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis