В Україні покажуть новий фільм Педро Альмодовара. В ролях — Педро Паскаль та Ітан Гоук

Ексклюзивний показ нового короткометражного фільму Педро Альмодовара «Дивний спосіб життя» (Strange way of life) відбудеться 14 жовтня в київському кінотеатрі «Жовтень». Стрічку покажуть в межах Київського тижня критики поза кураторською програмою 

30-хвилинний фільм став другим англомовним проєктом Педро Альмодовара. Стрічку описують як «квір-вестерн», події якого відбуваються на Дикому Заході. У центрі сюжету — двоє старих друзів, шериф Джейк та власник місцевого ранчо Сільва, які 25 років тому разом працювали найманими вбивцями.

«Сільва навідується до шерифа з метою возз’єднання двох старих друзів, і вони справді святкують цю зустріч. Проте наступного ранку Джейк говорить йому, що справжня причина поїздки полягає далеко не в тому, щоб згадати про їхню стару дружбу…», — йдеться в синопсисі «Дивного способу життя».

Окрім Паскаля та Гоука у фільмі також знялися Педро Касабланк («Паралельні матері»), Ману Ріос («Еліта») та Джейсон Фернандес («Червона затока»).

Премʼєра «Дивного способу життя» відбулась на Каннському кінофестивалі в травні 2023 року.

Сьомий Київський тиждень критики відбудеться з 12 до 18 жовтня.

Цього року команда фестивалю представила чотири програми: ретроспективу українського кіно 1928-1992 років «Жіноча роль», присвячену знаковим українським акторкам різних епох, міжнародну ретроспективу «Людина з кіноапаратом», програму «Фокус: Україна — Польща» з шістьма прем’єрами українського та польського кіно, а також Міжнародну програму з шістьма фільмами з Каннського кінофестивалю та Берлінале.

Так на цьогорічному Київському тижні критики покажуть фільми »Лісова пісня. Мавка» та «Вечір на Івана Купала» Юрія Іллєнка, «Бульвар Сансет» Біллі Війлдера, «Ночі в стилі буґі» Пола Томаса Андерса, «Ірму Веп» Олів’є Асаяса, «Ед Вуд» Тіма Бертона. В програмі «Фокус: Україні — Польща» представлять українські стрічки «Ля Палісіада» Філіпа Сотниченка, «Ти мене любиш?» Тоні Ноябрьової та «Назавжди-назавжди» Анни Бурячкової.

Для міжнародної секції команда фестивалю підготувала фільми «Опале листя» Арі Каурісмякі, «Солодкий схід» Шона Прайса Вільямса, «Тотем, тотем» Ліли Авілес та «Анатомію падіння» Жюстін Тріє.

Ознайомитися з повною програмою можна на сайті.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis