На дніпровському лейблі Dnipropop вийшов новий альбом Monotonne

Український електронний проєкт Monotonne випустив третій альбом Transition на дніпровському лейблі Dnipropop. Всі кошти з продажу релізу на Bandcamp спрямують на купівлю спорядження для бійців ЗСУ 

В Transition ввійшли чотири треки, записані разом з українськими співачками Grisly Faye та Oana Oana.

В Monotonne розповідають, що роботу над релізом вони починали коли росія «стягувала свої війська біля кордонів України, а війна тривала у декількох сусідніх регіонах». Фіналізували запис вже після повномасштабного наступу 24 лютого, «з постійними у своїй періодичності сиренами повітряної тривоги, стабільним недосипанням, іноді чутними вибухами та фоном з жахливих новин».

«Стресова та поспішна фіналізація з відзеркаленням характеру альбому. Більш сирого, лоу-файного ніж той, яким би він міг бути при інших обставинах. З зображенням у звуці перехідних процесів, внутрішніх станів, глобального соціального формування», — коментують реліз музиканти.

У березні український лейбл Corridor Audio представив альбом-компіляцію We Are Invincible («Ми непереможні»). В нього ввійшли 25 треків українських представників електронної сцени, записаних «незадовго до початку брутальної агресії російських військових злочинців».

Всі кошти з продажу альбому на Bandcamp передадуть декільком благодійним фондам на підтримку України.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis