MEGOGO зібрав добірку з 20 аудіотворів українських письменників

Команда MEGOGO Audio зібрала «Антологію короткої української прози», до якої увійшли 20 коротких оповідань і повістей українських письменників. Послухати антологію можна безкоштовно у розділі «Аудіо» в додатках MEGOGO для iOS та Android, а також в автомобілях з аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto

Серед письменників, твори яких представлені на стримінгу: Леся Українка, Володимир Винниченко, Ольгя Кобилянська, Микола Хвильовий, Майк Йогансен, Наталя Кобринська, Віктор Домонтович, Катря Гриневичева та «інші представники українського літературного модернізму».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MEGOGO Україна (@megogo_ua)

Менеджерка MEGOGO Audio Катерина Котвіцька розповіла, що робота над проєктом завершилась ще до війни. Команда вирішила не відкладати реліз антології та презентувати її «в ці темні часи».

«Зараз ми продовжуємо робити те, що вміємо найкраще – відкривати більше українського контенту для слухачів, зокрема й літературу в аудіоформаті», — розповіла вона.

Озвучили твори для підбірки актори театру ім. Франка Віталій Ажнов, Олександр Печериця, Анастасія Зюркалова, Марічка Штирбулова, Соломія Кирилова, Катерина Петрашова та німецький актор Нілс Ровіра-Муноз.

У березні Міністерство цифрової трансформації України разом та стримінг MEGOGO запустили нову послугу у застосунку Дія — Дія TV. Там транслюють марафон телеканалів, які цілодобово висвітлюють війну росії проти України.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis