На лейблі Corridor Audio випустили альбом-компіляцію з треками 25 українських музикантів

Український лейбл Corridor Audio, заснований у 2016 році музикантами Тимуром Самарським (Splinter UA), Микитою Грязновим (Friedensreich) та Іваном Погодічевим (Vaxoid), представив альбом-компіляцію We Are Invincible («Ми непереможні»). В нього ввійшли 25 треків українських представників електронної сцени, записаних «незадовго до початку брутальної агресії російських військових злочинців»

Купити реліз можна на Bandcamp. Всі кошти з продажу передадуть декільком благодійним фондам на підтримку України: «Повернись живим»UAnimals, «Восток-SOS» та на валютний рахунок, відкритий Департаментом соціального розвитку Херсонської ОВА, для допомоги жителям тимчасово окупованих територій Херсонщини.

В альбом ввійшли треки Voin Oruwu, Recid, Friedensreich, NFNR, Louwave, Splinter (UA) та інші.

«Складно спрогнозувати якою стане музика в майбутньому. Але ми впевнені, що нова музика неодмінно буде, музика мирної України, музика вільної землі, музика сильних героїв, сповнених люті та сили боротися за майбутнє своєї незалежної держави», — пишуть в Corridor Audio.

На початку березня українські лейбли Standard Deviation (проєкт клубу ∄) та Mystictrax об’єднались для спільного релізу «РАЗОМ ЗА УКРАЇНУ / TOGETHER FOR UKRAINE». Це компіляція з 65 українських та міжнародних електронних музикантів.

Весь прибуток від продажу альбому перерахували благодійному фонду «Повернись живим» для підтримки української армії, на спеціальний рахунок Національного банку України для гуманітарної допомоги жителям України та до організації «Гордість України» для ЛГБТКІА+ воїнів та постраждалих від російської агресії. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis