На лейблі Koloah вийшов новий реліз українського музиканта SI Process

На лейблі Salon Imaginalis, запущеному Koloah у 2020 році, представили новий реліз Станіслава Іващенка, барабанщика гурту «Вагоновожатые». EP/2 став другою частиною трилогії його сольного проєкту SI Process

В реліз ввійшли три треки, роботу над якими закінчили ще наприкінці січня цього року.

В коментарі DTF Magazine Koloah розповів, що презентація EP/2 мала відбутися на вечірці Boiler Room, запланованій на березні в Києві. Koloah обрали куратором вечірки: він підбирав музикантів та локацію, а після скасування івенту через війну запропонував Стасу випустити новий реліз на його лейблі.

Коментуючи реліз сам Станіслав пояснив, що постійно відкладав реліз проєкту.

«Щоразу обираючи дату релізу я опинявся в пастці відкладеного часу. Потрібний день ніколи не наставав. Новини постійно говорили мені про недоречність цього в даний момент. Але війна навчила жити і цінувати момент зараз, відібравши можливість будувати плани, вона не відібрала віру, тому, все що залишається нам, це продовжувати героїчно боротися та вірити. Так починається наша нова історія, в новому світі дуальності, з чистого білого листа, з усіма ранами та болем, але мужністю та незламністю», — пояснив музикант.

Частину грошей з продажу альбому на Bandcamp перерахують до волонтерських організацій.

Станіслав Іващенко став першим артистом, роботу якого Koloah видав на своєму лейблі. З моменту запуску у грудні 2020 року на Salon Imaginalis виходила музика його засновника.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis