Український художник створив мурал у Нью-Йорку на підтримку України

Робота Сашка Даниленка, український фільммейкер та мультиплікатор, розташована на перехресті 14-ї вулиці та Першої авеню — на місці так званих північних воріт до району, який раніше називали «Маленькою Україною». На муралі зображений герб України, складений з символів Нью-Йорка — Статуї Свободи з коктейлем Молотова, Бруклінського моста, Крайслер Білдінг, Емпайр-Стейт-Білдінг, візка з хот-догами та нью-йоркського таксі

«Ми вступили у фазу затяжної війни, і світ не має втратити увагу до України й зупинитися в допомозі та підтримці. Цей мурал — це одночасно і подяка, і нагадування про необхідність допомоги Україні, долучитися до якої можна відсканувавши QR код», — розповів Даниленко у коментарі DTF Magazine.

QR-код веде на сайт благодійної організації Razom for Ukraine, разом з якою Даниленко створював цей проєкт.

«Місто Бетмена, Людини-Павука та підлітків-мутантів Черепашок-Ніндзя підтримує Україну», — написав Даниленко в Інстаграмі, презентуючи мурал. І додав, що наступне зображення зробить у Сіетлі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sashko Danylenko (@sashko.danylenko.art)

Даниленко автор анімаційних музичних відео для «Дахи Брахи», ТНМК, Калуша, Alyona Alyona та інших українських музикантів.

З початку війни Сашко працює над ілюстраціями та медіапроєктами для популяризації української культури та поширення історій про хоробрість і людяність українського народу. Його роботи стали частиною міжнародних виставок і допомагають збирати кошти на гуманітарну допомогу Україні.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis