У Львові пройде благодійний хіп-хоп фестиваль «ТРИ»

Команди фестивалю «Авангард», серії хіп-хоп вечірок DVIR та !FESTrepublic організують спільну благодійну «хіп-хоп подію» під назвою «ТРИ». Вона пройде 19 червня у Львові на території простору !FESTrepublic на Старознесенській, 24-26

У програмі заходу заплановані виступи хіп-хоп виконавців Рома Майк, Шершень, Alexjazz та IZI SURF, сети музикантіа Original Dizzy, Wootabi, Komix, Solo, Boreichuk та Shon, а також кінопокази, брендспейс з речами локальних дизайнерів та лекції на тему культури під час війни.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Авангард (@avangard.festival)

Крім того, на заході також проведуть графіті-джем за участі локальних художників та виставку з 50 робіт українських художників на тему війни. Серед учасників: художники Taras Arm, Катерина Костельна, Михайло Коробков, Bonishko, Владислав Рябоштан, Денис Метелін, NEIVANMADE, СÖН та Уляна Щабель.

Крім того, представлені на «ТРИ» роботи українських художників можна буде придбати за благодійний внесок: від 100 до 5000 гривень. Половину коштів передадуть автору роботи, а інша половина піде на підтримку ЗСУ.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DVIR (@dvir.lviv)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Авангард (@avangard.festival)

Купити квитки можна на сайті. Ціна перших 50 квитків — 200 гривень, надалі — 300 гривень.

За словами організаторів, половина прибутку піде на купівлю дрону для українських бійців на східному напрямку.

У вересні 2021 року пройшов п’ятий ювілейний фестиваль вуличних культур та мистецтва «Авангард». Основна частина фестивалю пройшла у львівському Палаці мистецтв біля Палацу Потоцьких, територію якого перетворили на понад «2000 квадратних метрів активностей».

Під час фестивалю команда провела масштабну графіті-програму в колаборації з Alarm graffiti fest, для якої задіяли п’ять міських локацій Львова, змагання з брейкінгу, а також організувала лекції, брендспейс з понад 10 локальними брендами та воркшопами, художню та фотовиставку з роботами понад 40 митців, кінопокази і бігову арт-екскурсію Львовом.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis