«Найліпші питання собі»: вийшов новий альбом Паліндрома

Український репер Паліндром випустив новий альбом «Найліпші питання собі», робота над яким тривала з березня 2023. Нова робота музиканта містить сім треків, записані разом з гітаристом Ігорем Монтескʼє, басистом Іллею Орловим («АННА», Latur) та барабанщиком Володимиром Гладким (Mauser, Bezlad та інші)

У день релізу альбому відбудеться і його лайв-презентація в київському Bel Etage.

21 вересня Паліндром представив кліп «Не торкає».

«Це історія про стан, близький до вигорання, коли здається, вже нічого не хочеться і не відчуваєш нічого, ніби тіло оніміло від голови до п‘ят. Я дивлюсь на себе в дзеркало в цьому стані й розумію, що я смішний і деструктивний, я насміхаюся з того себе і розумію, що моя занепалість висмоктана з пальця», — описав нову відеороботу музикант.

В березні Паліндром представив перший сингл з майбутнього мініальбому «Вирости». Роботу він присвятив своїй матері, яка пішла з життя у 2018 році, та етапу дорослішання.

«В багатьох є пісні про маму. У мене це вже не перша, але, як на мене, ця пісня досить світла поміж інших», — прокоментував реліз Паліндром.

Другий сингл «Вітер в голові» репер випустив в червні. Він описав її як «драматичну історію ладнання з самим собою та оптимістичні прогнози стосовно майбутньої ідилії між енною кількістю Я у наших головах».

Третій сингл «Саудаде» вийшов у серпні. Він присвячений спогадам музиканта про довоєнний час, його рефлексіям та подіям, які лишились в минулому.

«Якось мені написав хороший знайомий, слухач моєї музики, одну цікаву історію про пісню Радість моя: він вмикав її португальцям і намагався перекласти, пояснити слова про скорботну радість. Португальці описали те, що зрозуміли, як саудаде. Це і стало відправною точкою до цієї пісні. Перед очима муляє щось, що ніколи вже не повернути в ці дні… Але і не хочеться», — пояснив назву синглу Паліндром.

В кліпі репер грає роль весільного відеографа, який паралельно документує все навколо себе.

Режисером відео виступив сам Паліндром, а оператором — Ярослав Ільчишин, який працював з репером над кліпами «Вирости» та «Вітер в голові».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis