Названа причина смерті Ангуса Клауда з «Ейфорії»

Офіс коронера каліфорнійського округу Аламеда постановив, що Ангус Клауд помер від передозування фентанілу, кокаїну, метамфетаміну та бензодіазепіну, пишуть Variety та The New York Times. Про смерть актора у віці 25 років стало відомо в липні 

31 липня об 11:30 поліцейські міста Окленда приїхали на місце смерті після звінка матері Ангуса в службу 911. За словами спеціалістів, смерть констатували на місці. Офіційною причиною Клауда стало «гостре отруєння внаслідок комбінованої дії метамфетаміну, кокаїну, фентанілу та бензодіазепінів (седативні чи снодійні препарати. — Прим. DTF Magazine)».

Ангус Клауд помер за тиждень після поховання батька — близькі до родини джерела раніше розповідали, що після його втрати актор «боровся з серйозними суїцидальними думками».

В серпневому пості мама Ангуса, Ліса Клауд, уточнила, що він довго боровся з психічними розладами, про які розповідав відкрито, а його стан погіршився після похорону батька, проте додала, що «він не збирався накласти на себе руки». За словами Ліси, свій останній день Ангус провів у їхньому сімейному будинку, реорганізовуючи свою кімнату та розмірковуючи про те, як тепер буде забезпечувати її та сестер в коледжі.

«Того дня ми побажали один одному добраніч, обійнялись, сказали, як сильно любимо одне одного, і він уточнив, що побачиться зі мною вранці. Я не знаю, що він приймав після цього. Я знаю лише те, що він приліг над столом, за яким працював над своїми творчими проєктами, і більше не прокинувся. Надалі ми можемо дізнатись про те, що він випадково отримав передозування, але цілком ясно, що це не був навмисний крок».

Акторська кар’єра Ангуса Клауда почалась у 2019 році зі знімань в серіалі «Ейфорія». Протягом двох сезонів актор грав роль наркоторговця Феско, за яку отримав премію «Еммі».

Клаус також знімався в фільмах «Північний Голлівуд» (2021) та «Лінія» (2023).

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis