Netflix екранізує роман Габріеля Гарсіа Маркеса «Сто років самотності». Подивіться перший тизер

До 40-річчя з вручення Габріелю Гарсіа Маркесу Нобелівської премії з літератури Netflix запустив у виробництво серіал за мотивами роману «Сто років самотності», що вийшов у 1967 році. Проєкт зніматимуть іспанською мовою, деталей щодо сценаристів та касту поки не розголошують

У першому тизері проєкту можна побачити технічну команду, що створює декорації міста Макондо, у якому відбувалася дія роману колумбійського письменника.

Netflix оголосив про придбання прав на екранізацію роману у 2019 році. Тоді йшлося про те, що серіал зніматимуть у домі Маркеса в Колумбії, а куруватимуть проєкт його сини — Родріго та Гонсало.

Родріго також зазначав, що батько сумнівався в можливості вбудувати роман у жанрі магічного реалізму в традиційну структуру фільму та хотів, щоб кіноадаптацію знімали виключно іспанською.

«Утім наразі ми живемо у золоту еру серіалів, коли рівень сценаристів, режисерів та якості картинки у телевізійних шоу зашкалює, а міжнародна аудиторія готова сприймати контент будь-якою мовою. І це значить, що настав час екранізації „Ста років самотності“», — розповідали брати Гарсіа.

«Сто років самотності» — виданий у 1967 році роман колумбійського письменника Габріеля Гарсіа Маркеса, який літературні критики вважають одним з кращих літературних творів 21 століття. Книга містить 20 розділів, з яких читач дізнається повну історію існування міста Макондо і нащадків його засновника — Хосе Аркадіо Буендіа.

Місто росте і розвивається, але громадянська війна, що охопила усю країну, дістається і до нього. Спокій після десятирічної війни виявляється недовгим, і на городян чекатимуть нові випробування: банановий бунт, багатоденний дощовий циклон тощо.

Паралельно автор розкриває таємниці сімейства Буендіа. Самотність і розчарування, як прокляття, нависає над сім’єю покоління за поколінням. Відсутність любові — ось головна їхня біда.

Роман перекладений 35-ма мовами й розійшовся по світу тиражем у понад 30 мільйонів примірників. Усі події книги — метафоричне переосмислення письменником історії Колумбії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis