Netflix опублікував у вільному доступі епізод з нового сезону «Любов. Смерть. Роботи»

Netflix представив одну з серій третього сезону (або тому, як називають їх творці серіалу) «Любов. Смерть. Роботи», премʼєра якого відбудеться 20 травня. Епізод з назвою Three Robots: Exit Strategies («Три роботи: Стратегії виходу») є своєрідним продовженням однієї з частин першого тому антології

Сюжет серії розгортається довкола трьох роботів, які досліджують постапокаліптичну планету та намагаються зʼясувати, як там виживали люди.

Девʼятого травня стримінг представив трейлер майбутнього сезону. У відео показали кадри з усіх девʼяти серій, що стануть частиною нового тому. Як і раніше, вони створені різними режисерами та не повʼязані між собою сюжетно.

У новому сезоні глядачам вперше покажуть мультфільм від Девіда Фінчера («Дівчина з тату дракона», «Манк»), незмінного шоураннера попередніх частин антології.

Режисер створив короткометражну стрічку «Погана мандрівка», сценарій до якої написав Ендрю Кевін Уокер Фінчер працював з ним над трилерами «Сім» (1995) та «Вбивця» (2022). Фільм розповість про мисливців за акулами, на яких нападає гігантське морське чудовисько. 

  

«Любов. Смерть. Роботи» — анімаційний серіал Netflix, премʼєра якого відбулася у березні 2019 року. Проєкт-антологія не має єдиної сюжетної лінії, всі серії зняті у жанрах комедії, горору, та наукової фантастики.  

Другий сезон (або «том», як називають їх творці серіалу) стартував першого травня 2021 року. Шоураннерами обох сезонів стали Девід Фінчер та Тім Міллер.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis