Слухайте новий альбом одеського електронного музиканта Polje

Електронний музикант Polje випустив перший лонгплей Kombinezon на одеському лейблі «Система». До релізу ввійшли дев’ять треків, написаних за 2021-2022 роки

За словами музиканта, альбом документує його подорожі, сидіння вдома, спроби пожити в столиці та подивитись на контекст його рідної Одеси зі сторони, а також показує вплив українського мистецтва на його творчість.

В деяких треках Polje поєднав електронне звучання та українську літературу. Так, наприклад, в Pa і Yasne Mi він використав фрагменти з віршів Миколи Бажана і Майка Йогансена — представників «Розстріляного відродження».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Viktor Konstantinov (@local.joke)

«Сьогодні українська культура вчергове зазнає втрат від російської зброї… Я часто думаю про долю покоління Розстріляного відродження. Життя тисяч талановитих людей було зруйновано, а їхній спадок, величезний пласт мистецтва, ізольовано від світу на півсторіччя. Цей факт не вкладається в моїй голові ще зі школи, — пояснює музикант. — Подібні інциденти не мають права на повторення, проте, 9 березня в Харкові російським снарядом був пошкоджений будинок Слово, де власне й жили зазначені вище автори».

Альбом можна послухати на стримінгах чи купити на Bandcamp. Ціна — за вільним вибором, а 80% зібраних коштів лейбл «Система» переведе волонтерським організаціям, що допомагають українським військовим та постраждалим від російського вторгнення.

В описі альбому на Bandcamp Polje також розповів про власний досвід після початку повномасштабної війни. Музикант досі лишається в Одессі за своєю дівчиною. 

«Загальний спектр емоцій, коли в твоє життя втручається повномасштабна війна (взагалі вона йде 8 років) приблизно такий: дизорієнтація, тривога, параноя, стрес, злість, ненависть та чередування розпачу і надії — і це ще в порівняно спокійних умовах. Цікаво розуміти, що ці емоційні хвилі можуть синхронізуватися у 46-мільйонної нації», — пише Polje. 

Polje — проєкт одеського електронного музиканта Віктора Константинова. З 2015 року співпрацює з Worn Pop. Живе у Києві.

На його рахунку виступи на вечірках Схема. Daytime у Києві, формації Shameless/Limitless у Берліні, на фестивалях ODS (Одеса) та АТОМ (Житомир), а також із гуртом Easter. У 2019 році музикант випустив міні-альбом «Художник На Пленері».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis