Syndicate випустив колаборацію з художником Вовою Воротньовим

Разом з українським художником бренд підготував серію футболок. Наразі Syndicate випустили футболки з одним із принтів Воротньова, а до кінця травня представлять ще два дизайни 

За словами Вови, принт War is Murder («Війна — це вбивство») він розробив його у лютому після початку повномасштабної війни. Натхненням для нього послужив Meat is Murder — альбом британської групи The Smiths 1985 року.

Самі The Smiths на обкладинці лонгплею використали рекламний плакат американського антивоєнного документального фільму In the Year of the Pig 1968 року, знятого режисером Емілем де Антоніо. На ньому зображений американський солдат Майкл Винн, на шоломі якого написано Make War Not Love. Текст став перекрученою іронією популярного в 1960-х роках слогану Make Love Not War.

На футболках Syndicate надрукували ту саму фотографію солдата, а збоку від неї додали написи Ukraine та 24/02/2022 — дату початку повномасштабного наступу росії на Україну.

«В 21-му сторіччі брутальна безцеремонна старомодня війна сама виглядає як невдалий жарт. Однак, це є, на превеликий жаль, реальністю. Розмінною монетою війни є вбивство. War is Murder не є ані пацифістським лозунгом, ані мілітаристським. Це суха констатація факту», — пояснюэ художник Вова Воротньов.

Придбати футболки з колаборації можна на сайті бренду та в магазині на Рейтарській.

У травні Syndicate запустили збір коштів для пошиття літніх тактичних сорочок для українських військових.

Команді потрібно зібрати 40 тисяч євро для закупівлі необхідних зносостійких, вогнетривких та дихаючих матеріалів. Кошти можна задонатити на український та міжнародний рахунки, а також у криптовалюті.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SYNDICATE KYIV (@sndct_kyiv)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis