Netflix працює над новим сезоном «Чорного дзеркала»

За інформацією Variety, стримінг вже почав роботу над шостим сезоном серіалу-антології «Чорне дзеркало» та проводить кастинг нових акторів. Прем’єра п’ятого (і поки останнього) сезону відбулась у червні 2019 року

Деталі сюжету поки не розкривають.

Variety, посилаючись на джерела з команди проєкту, пише, що в шостий сезон ввійде більше епізодів. П’ятий сезон «Чорного дзеркала» складався всього з трьох серій. 

Крім того, кожна частина виглядатиме як окремий фільм. «Це ​​відповідає останнім сезонам серіалу, в яких хронометраж епізодів зазвичай перевищував 60 хвилин», — говорять в Variety. 

Серед акторів, які повернуться до головних ролей: Ендрю Скотт («Шерлок»), Ентоні Макі («Сокол та Зимовий солдат»), Ях’я Абдул-Матін II («Кендімен»), Тофер Грейс («Чорний куклукскланівець») та співачка Майлі Сайрус.

У травні 2020 року шоураннер серіалу Чарлі Брукер розповів, що пандемія коронавірусу призупинила роботу над продовженням проєкту та зізнався, що сумнівається у необхідності шостого сезону. 

«Наразі я не впевнений, чи зможуть люди перетравити історії про розпад суспільства, тому я не працюю над жодною з них. Я ось зайнятий, займаюся справами, але не знаю, що розповісти про це. Я ніби хочу перезавантажити свої навички в написанні гумористичних речей, так що пишу сценарії, які змусять сміятися мене самого», — пояснив письменник.

«Чорне дзеркало» — британський науково-фантастичний серіал про те, як цифрові технології впливають на людські стосунки.

Він знятий у форматі антології, де кожен епізод розповідає окрему історію. У грудні 2018 року Netflix також випустив повнометражний інтерактивний фільм за мотивами серіалу — «Чорне дзеркало: Брандашмиг».

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis