Netflix продовжив серіал «Монстр» Райана Мерфі на другий і третій сезони

Після вересневої прем’єри серіалу «Монстр: Історія Джеффрі Дамера» Netflix оголосив, що Райан Мерфі та сценарист Ієн Бреннан («Хор», «Королеви крику») створять ще два сезони проєкту. Наступні частини розкажуть про інших серійних маніяків

«Монстр» стане черговим серіалом-антологією Мерфі, на кшталт «Американської історії жахів». Коли відбудеться прем’єра наступних сезонів та хто буде в центрі сюжету — поки невідомого.

На рішення продовжити проєкт вплинули високі показники першого сезону серіалу — в жовтні «Монстр: Історія Джеффрі Дамера» стала третім найуспішнішим шоу Netflix, поступившись «Грі в кальмара» та четвертому сезону «Дивних див». Станом на 12 жовтня 2022 року загальна кількість переглядів серіалу Мерфі становила 701,3 мільйона годин.

Monster: The Jeffrey Dahmer Story («Монстр: Історія Джеффрі Дамера») Райана Мерфі вийшов на Netflix 21 вересня. Це історія про серійного вбивцю Джеффрі Дамера, який переховувався протягом 13 років.

Серіал Мерфі сфокусується на злочинах Дамера, а частина розповіді розгорнеться від їхнього обличчя. Крім того, проект порушує питання бездіяльності та некомпетентності поліцейських, через які Дамеру вдавалось продовжувати скоювати вбивства. У серіалі покажуть «щонайменше 10 випадків, коли Дамера відпускали після затримання».

Головну роль у проєкті виконав Еван Пітерс («Американська історія жахів», «Люди Ікс»). До касту також ввійшли Нісі Неш («Королеви крику»), Пенелопа Енн Міллер (+Тінь»), Колін Форд («Під куполом») і Річард Дженкінс («Форма води»).

Райан Мерфі підписав п’ятирічний контракт із Netflix у 2018 році. За його словами, стрімінг дав йому зелене світло на розробку 10 проєктів.

Режисер вже випустив серіали «Голлівуд», «Політик», серіал-приквел до фільму «Пролітаючи над гніздом зозулі» про медсестру Ретчед, а також фільм The Boys in the Band.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis