No meeting Friday: Український бренд VVHY ME випустив нову колекцію 

Український бренд VVHY ME представив перший осінній дроп. Його присвятили почуттю свободи у світі правил 

Колекція складається з класичних костюмів темно-зеленого та чорного кольорів, вовняних кардиганів, вкорочених класичних штанів, худі та світшотів з принтами. Аксесуари представлені в’язаною молочною шапкою. 

Худі в зеленому та чорному кольорі доповнили цитатами Івана Багряного «Сміливі завжди мають щастя» (The Brave Are Always Have Good Fortune) та брендингом Why me?, а світшоти — написами з назвою колекції No meeting Friday («П’ятниця без робочих зустрічей»).

«Кажуть, у світі є правила: приходити вчасно, стримуватися, коли потрібно, відмовлятися від того, що нераціонально, залишати останній шматок піци – раптом хтось іще хоче. Зважений вибір, доросле життя, баланс у бентежному світі навколо. У світі є правила, але часом бракує свободи: для тих, хто любить бути вчасно, але може запізнитися на мітинг, для тих, кому подобається мріяти, для тих, хто любить вихідні, але не любить 15 повідомлень у слеку після них», — пояснили задум колекції в VVHY ME. 

Купити речі з нової колекції можна на сайті VVHY ME. Речі бренду також представлені офлайн в київському ЦУМі, на -1 поверсі.

Бренд VVHY ME заснований в Харкові у 2019 році Олександрою Смірновою та Дмитром Дитюком. Він спеціалізується на створенні універсальних базових речей, а своїми флагманськими айтемами команда вважає класичні та бавовняні костюми і зимові пуховики. 

«Наш бренд не про те, як виділитися, а про те, як краще вписатися в маленькі повсякденні задоволення, наприклад, перший ковток ранкової кави, запах свіжої випічки, відчуття сонця на щоці, випадкова зустріч з другом чи прохолода літнього вечора».

Після початку повномасштабного вторгнення команда перемістилась до Львова, проте продовжила співпрацювати з харківським виробництвом. 

 
Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis