PUMA представляє в Україні трейлову колекцію Seasons. Що потрібно про неї знати

В Україні стартували продажі осінньої колекції PUMA Seasons, створеної для активних видів відпочинку, зокрема трейлу. В ній бренд представив нові моделі одягу та взуття на основі технологічних матеріалів та із застосуванням інноваційних технологій. DTF Magazine розповідає про основні айтеми докладніше

Речі з колекції розроблені для захисту від екстремальних погодних умов: дощу та сильного вітру, та використання в умовах складної гірської місцевості. Крім того, для виготовлення колекції бренд використовував запатентовані технології в області відведення вологи, а частину одягу виготовили з перероблених матеріалів.

«Ні погода, ні екіпірування не мають права вирішувати якою буде твоя наступна пригода. З Seasons правила гри встановлюєш тільки ти», — описують колекцію в PUMA.


Кросівки Voyage NITRO 3

Оновлена версія моделі PUMA Voyage Nitro, виготовленої з технологічного матеріалу GORE-TEX.

Силует Voyage NITRO 3 доповнили проміжною підошвою з піноматеріалу NITRO, що забезпечує додаткову амортизацію на складних трасах, а також «шипованою» підошвою PWRAdapt — в новій версії кросівок «шипи» рухаються окремо один від одного, підлаштовуючись під рельєф поверхні, для різностороннього зчеплення.

Серед додаткових елементів пари: дренаж в передній частині для відведення вологи, бризковик на п’яті та подовжений язичок для захисту від бруду при непогоді, а також адаптивна система шнурівки OPTIFIT.


Куртка для бігу Raincell Jacket

Легка водовідштовхувальна куртка з ріпстоп-тканини. Модель оснащена ізолятивною технологією windCELL та герметичними швами для захисту від вітру та дощу, а також еластичним козирком капюшона та подовженим коміром та манжетами.

Особливістю куртки стала її компактність — за необхідності її можна спакувати у внутрішню кишеню для транспортування.

Серед інших айтемів в колекції Seasons: штани та лосини з технологією RainCELL та DryCELL для захисту від дощу та відведення вологи.

Аксесуари в колекції представлені рюкзаком Trail Running Backpack з водовідштовхувальним покриттям, сіткою для вентиляції на задній панелі та функціональним дизайном.

Український кампейн колекції Seasons знімали в Карпатах. Фотографом виступив Danil Privet.

В Україні речі з колекції Seasons можна придбати у фірмових магазинах PUMA та на офіційному сайті PUMA Ukraine.


Матеріал підготовлено за підтримки:

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis