Олівер Сім з The xx випустить сольний альбом. Слухайте його новий трек та дивіться кліп

Вокаліст і басист гурту The xx Олівер Сім анонсував вихід дебютного сольного альбому Hideous Bastard 9 вересня. Музикант також представив перший сингл Hideous, записанний з Джиммі Сомервілем з Bronski Beat та The Communards, та кліп на нього

Разом з відео Олівер випустив звернення до слухачів, в якому зізнався, що з 17 років живе з ВІЛ — у червні 2022 року музиканту виповниться 33 роки. Багато хто з його друзів та близьких знали про це, проте тепер Сім вперше розповів про це публічно. 

«Починаючи роботу над альбомом я зрозумів, що багато пишу про страх і сором. Це може створити картину жалісливого до себе альбому з темним звучанням. Але за останні роки я зрозумів, що найкраща протиотрута від цих почуттів — це винести їх на поверхню та пролити світло… Я зрозумів, що постійно кружляв навколо однієї з тем, яка, мабуть, викликала у мене найбільший страх і сором. Мій ВІЛ-статус. Я живу з ним з 17 років, і він впливає на моє ставлення до себе та, як я думав, на ставлення оточуючих», — написав музикант. 

Він додав, що написав трек Hideous ще два роки тому. Але, перш ніж представити його, він багато спілкувався на тему свого ВІЧ-статуса з різними людьми. Одним з них був британський музикант Джиммі Сомервіль — соліст гуртів Bronski Beat та The Communards.

«Я одразу знав: хочу, щоб у пісні Hideous з’явився ангел-охоронець… Джиммі не лише був дуже потужним голосом на тему боротьби з ВІЛ та СНІДом протягом останніх десятиліть, але й буквально звучав як ангел. Я звернувся до нього як фанат, але тепер вважаю своїм справжнім хорошим другом. Він закликав мене зробити пісню для себе і не вважати себе мучеником через щось». 

В альбом Hideous Bastard ввійдуть 10 треків. Продюсером релізу виступив Jamie xx.

На початку 2022 року Олівер вже представив два перші треки з майбутнього релізу: Romance with a Memory та Fruit.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis