Ukrainian Fashion Week звернувся до міжнародної фешн-спільноти з закликом підтримати Україну

У березні український глянець вимагав накласти ембарго на експорт фешн-брендів у росію. Тепер команда українського тижня моди випустила звернення, у якому закликала «підтримати українську демократію, яка захищає Україну та решту вільного світу від росії». Також вони зібрали шість способів, як можна допомогти

«Ми – команда Ukrainian Fashion Week, і сьогодні ми звертаємося до вас від імені всієї української fashion-індустрії – дизайнерів, моделей, режисерів-постановників, кравчинь, PR-спеціалістів, художників, фотографів, графічних дизайнерів, креативників та всіх інших професіоналів моди, — йдеться у зверненні. — У ці темні дні ми просимо вашої термінової підтримки та гучного спротиву!».

Вони зібрали інструкцію з шести пунктів, як можна допомогти Україні. 

По-перше, банити російські товари: припинити співпрацю з країною-агресором, вийти з їх ринку та не обслуговувати клієнтів. Тут можна дізнатися, як посприяти ізоляції російської економіки. 

По-друге, бути активним і висловлюватися проти війни у соцмережах за допомогою інформаційних банерів, відео чи бюлетенів. 

У третьому пункті пропонують долучитися до збору коштів на підтримку армії чи гуманітарної допомоги, та купувати українські товари онлайн. 

Ще два способи — наймати українців для забезпечення додаткового заробітку, наприклад фрілансерів, та організувати внутрішню кампанію. 

Також Ukrainian Fashion Week пропонує компаніям та підприємцям «побути Ілоном Маском» та за можливості надати Україні товари або послуги власного виробництва. 

«Кожна людина, кожен бізнес, кожна організація відіграють важливу роль у зупиненні цього безжального, необґрунтованого та неспровокованого вторгнення, яке загрожує миру у всьому світі», — додає у зверненні команда.

Повний текст звернення можна прочитати тут. Також доступна версія англійською мовою. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @ukrainianfashionweek_official

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis