«Останній роман»: Люсі випустила новий сингл

Українська співачка Люсі представила трек та відео «Останній роман». Це перша її робота з 2021 року. «Останній роман» мав вийти навесні 2023 року, але «через сімейні обставини» його вдалося випустити тільки у серпні

Згодом співачка також опублікує відео про процес створення треку й кліпу.

Люсі також поспілкувалася з підписниками в Інстаграмі. Музикантка розповіла, що працює над новим альбомом, у неї вже готові «концепт лонгплею та кілька треків». Реліз має вийти вже цього року або на початку наступного. «Останній роман» до нього не увійде.

Люсі також зазначила, що у новій роботі звучатимуть і абсолютно нові для неї «теми та думки» — на це вплинуло народження доньки та початок повномасштабної війни проти України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Luci 🎤 (@lucimuz)

У листопаді 2021 року Koloah та Люсі записали кавер-версію «Червоної рути» Володимира Івасюка.

За словами музикантів, робота над піснею просувалась дуже швидко. Перед створенням каверу обидва перечитали біографію Івасюка та переслухали дискографію. Далі Люсі запропонувала ідеї щодо гармоній, а Koloah — рухатись в сторону даб-музики.

Кавер записали для проєкту «Квітка надії», присвячений першому фестивалю української музики та культури «Червона рута», який пройшов в 1989 році в Чернівцях та став передвісником революції в радянській Україні.

«Подібні проєкти дуже важливі. Вважаю, що фігура Івасюка потребує більше уваги — він був генієм та помер дуже рано. Зараз, як ніколи, потрібно говорити про те, що він був вбитий кдбшниками через свої ідеологічні погляди, які йшли в розріз з політикою радянської влади. Нехай цю пісню слухають усі, та, можливо, хтось дізнається для себе щось нове з історії української популярної музики», — прокоментував запис Koloah.

Люсі — незалежний проєкт київської співачки та музикантки Христини Варламової. Дебютний сингл та кліп «Досить» вийшли у березні 2017 року. У вересні того ж року співачка представила сингл «Марія Магдалина».

У березні 2020 Люсі випустила перший лонгплей Enigma, над яким працювала спільно з українськими електронними музикантами Bejenec, Pahatam та Koloah.

Влітку 2021 року вийшов кліп Люсі «Той», зрежисований фотографкою Поліною Полікарповою — «видумана історія-міф про пошуки загубленого щастя».

У центрі сюжету дівчина, яка живе в пустому місті, «повному голосів та привидів». Що вечора до неї приходить незнайомець, з яким вони вечеряють та покидають місто, але на ранок героїня знову прокидається одна.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis