Паризький стритарт-художник Seth Globepainter продає принти на підтримку України

27 лютого паризький вуличний художник Жюльєн Маллан, він же Seth Globepainter, намалював на одній з вулиць Парижа граффіті Onwards Ukraine («Вперед, Україно»), присвячене війні росії проти України. Тепер він запустив продаж друкованих принтів з зображенням, прибуток з продажу яких надішлють на підтримку жителів України 

На малюнку Seth Globepainter зображена маленька дівчинка у вінку, що тримає у руках жовто-блакитний прапор та крокує по танкам. За словами художника, його робота «символізує мужність і рішучість українського народу, який зіткнувся з російським вторгненням». 

Друковані принти розміром 50 на 70 сантиметрів на основі малюнка можна придбати на сайті художника за 50 євро.

Отримані з продажу кошти розподілять між благодійними організаціями Secours Populaire fédération de Paris, що допомагає біженцям з України, та Peace for Art Foundation. Остання фінансово підтримує українських митців, які через війну залишились без роботи.

 

Seth Globepainter — один з авторів київського муралу «Відродження» на Андріївському узвозі. Він створив картину разом з вуличним художником з Севастополя Олексієм Кисловим у 2014 році, після подій «Революції Гідності».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений seth_globepainter (@seth_globepainter)

З 21 березня по 3 квітня на сайті американського артвидання Juxtapoz Magazine триватиме благодійний продаж картин українських художників: Олексія Кондакова, Богдана Буренка, Артема Прута, Дениса Саражина, Олександра Гребенюка, Ріти Майкової, Дзвині Підляшецької, Ірини Максимової, Івана Грабка, Степана Рябченка та Ніколаса Кошкош.

Всі зібрані кошти перерахують координаційному фонду SaveUkraineNow.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis