Режисер «Не час помирати» та «Справжнього детектива» Кері Фукунага приїхав в Україну

Кері Фукунага спочатку прибув до Львова, де провів близько тижня, а 30 березня вирушив до Києва. Режисер приєднався до команди благодійного проєкту World Central Kitchen, який забезпечує їжею людей, що постраждали внаслідок стихійного лиха або воєнних дій

Фотографії з Фукунага опублікували у соціальних мережах виконавчий директор World Central Kitchen Нейт Мук та шеф-кухар і співзасновник організації Хосе Андрес, які наразі працюють в Україні.

У Львові Фукунага спілкувався з переселенцями, а також волонтерами й зустрівся з українськими чиновниками — командою «Укрзалізниці», першим віцепрем’єр-міністром Юлією Свириденко, міністром інфраструктури Олександром Кубраковим та міністром аграрної політики та продовольства Миколою Сольським.

Один з інстаграм-хайлайтсів режисера називається Ukraine. Там він публікує способи допомоги Україні, історії переселенців, а також відео, як у місті Корюківка Чернігівської області мешканці вийшли на вулиці та зупинили російські танки, що пересувалися містом.

Що ще постить Фукунага про Україну

У себе в інстаграмі він присвятив чотири пости українським волонтерам та переселенцям.

Один з них — це історія про трьох жінок. Віру з Чернігова, Оксану, яка втекла з Харкова разом з дитиною, але змушена була лишити там інших членів родини. А також про Валентину з Мелітополя, яка разом з чоловіком поїхала відсвяткувати в Карпатах 35 річницю шлюбу, і в цей час почалась війна.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Cary Fukunaga (@cary_fukunaga)

Також режисер розповів про концерт симфонічного оркестру «ІNSO-Львів», який перервали через сирену повітряної тривоги через що всі гості та музиканти спустилися до укриття. Там менеджерка колективу Іоланта Пришляк запропонувала всім ігристого з тостом «за смерть путіна».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Cary Fukunaga (@cary_fukunaga)

Ще Фукунага опублікував світлину своєї колеги, продюсерки та режисерки Ольги Максюк, яка виїхала з Києва та приєдналася до команди World Central Kitchen у Львові.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Cary Fukunaga (@cary_fukunaga)

В Україні також перебуває режисер Шон Пенн. Разом з благодійною організацією CORE він допомагає біженцям у Львові й працює над документальним фільмом про війну.

World Central Kitchen заснована у 2010 році іспано-американським шеф-кухарем та ресторатором Хосе Андресом. У тому ж році організація забезпечувала їжею жертв землетрусу в Гаїті. У 2017 році вони допомагали постраждалим від масштабного урагану «Марія» в Пуерто-Рико, а також в різний час надавали допомогу в Домініканській Республіці, Нікарагуа, Перу, Камбоджі та Кубі.

На польсько-українському кордоні World Central Kitchen працює з першого дня війни. Також вони допомагають у Києві та Харкові.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis