Педро Паскаль та Метт Деймон зіграють у сольному фільмі Ітана Коена

Режисер Ітан Коен працює над першим сольним проєктом без участі брата Джоела Коена — стрічкою Drive-Away Dolls, пише IndieWire. Прем’єра фільму запланована на 22 вересня 2023 року 

Комедійна стрічка розповість про Джеймі — «розкуту та вільну душу, яка оплакує черговий розрив з дівчиною», та її подругу Меріан, яка хоче розслабитись. Вони вирушають у подорож до міста Таллахассі, але все йде не за планом, коли на їхньому шляху зустрічаються двоє невмілих злочинців.

Головні ролі в фільмі зіграють Маргарет Квеллі («Одного разу в… Голлівуді») та Джеральдін Вісванатхан («Чудотворці»). В касті також заявлені Педро Паскаль, Метт Деймон, Біані Фельдштейн («Леді Бьорд»), Колман Домінго («Ейфорія») та Білл Кемп («Темні води»). 

Сценарій Drive-Away Dolls Ітан Коен написав зі своєю дружиною  за сценарієм, режисеркою Трішою Кук. Раніше вони працювали разом над сценарієм документальною стрічкою Jerry Lee Leewis: Trouble in Mind 2022 року, присвяченою американському співаку Джеррі Лі Льюїсу.

Останній спільний фільм братів Коен («Фарго», «Великий Лебовскі») вийшов у 2018 році. Це вестерн «Балада Бастера Скраггса» для Netflix.

У 2022 році брат Ітана, режисер Джоел Коен, представив перший сольний проєкт — фільм «Трагедія Макбета» для Apple TV+. Виробництвом стрічки займалась студія A24, а головні ролі в ній зіграли Дензел Вашингтон та Френсіс Макдорманд.

Того ж року Ітан спростував чутки про те, що вони з братом не працюють над спільними релізами через особистий конфлікт. Віе додав, що за понад 30 років режисерської роботи «просто почав відчувати виснаження».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis