Ruslan Baginskiy випустив новий дроп бейсболок

Український бренд Ruslan Baginskiy представив новий дроп унісекс-бейсболок з колекції Весна/Літо 2023. Вони пофарбовані вручну та представлені у семи пастельних кольорах: жовтому, помаранчевому, зеленому, блакитному, рожевому, кораловому та молочно-білому

В Ruslan Baginskiy пояснили, що «ці сім кольорів передають дух ремісничої роботи — живі враження від ручного фарбування, що робить кожен капелюх унікальним».

Аксесуари доповнили мінімалістичною та вишитою вручну монограмою RB.

«Я хотів додати колекції кольорів, бо весняний та літній сезони повертають їх у наше життя. Всі ми відчуваємо цю сильну зміну настрою та поведінки, тому хотілося відобразити це у речах, які я створюю. Життєвий оптимізм, який приносить сонце навіть у найтемніші часи», — прокоментував дроп дизайнер Руслан Багінський.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ruslan Baginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ruslan Baginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)

Купити бейсболки можна на сайті бренду. Ціна — 190 доларів.

У квітні 2022 року Ruslan Baginskiy представив спеціальний дроп з двох унісекс-бейсболок блакитної та жовтої. Обидві прикрашені вишитим вручну українським прапором та зроблені в Україні.

За перший тиждень продажів спеціального дропу бейсболок з прапором України бренду Ruslan Baginskiy вдалося зібрати 1 356 967 гривень. Усі кошти перерахували Фонду Сергія Притули, який допомагає військовим.

Докладніше про цей дроп ми розповідали тут.

У липні Ruslan Baginskiy випустив колекцію капелюхів для італійського ритейлера люксового сегмента LUISAVIAROMA.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis