Nigo підписав контракт про співпрацю з Nike

Японський дизайнер та креативний директор Kenzo Nigo співпрацюватиме з Nike, пише Complex, посилаючись на джерела в снікер-індустрії. Майбутнє партнерство ще не анонсували офіційно  

Інсайдери Complex говорять, що дизайнер вже працює над спільними моделями кросівок, проте «їх представлять не раніше ніж у 2024 році».

Nike не відповіла на запит Complex прокоментувати співпрацю з Nigo, як і представники Otsumo — материнської компанії, заснованої дизайнером у 2016 році, яка займається розвитком його брендів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений HIGHSNOBIETY (@highsnobiety)

Японський дизайнер раніше не працював безпосередньо з Nike, хоча знайомий з керівництвом бренду ще з 2000-х років. Протягом останніх 20 років бренди Nigo співпрацювали з adidas.

У січні 2023 року Nike подав судовий позов проти BAPE — бренду, заснованого Nigo. Сам дизайнер у 2011 році продав компанію гонконзькому конгломерату I.T Group.

Nike звинувачує BAPE у «копіюванні їхніх найвідоміших силуетів» та порушенні прав на торгові марки Nike Air Force 1, Air Jordan 1 та Nike Dunk. Докладніше про ситуацію ми розповідали тут.

Nigo — японський дизайнер, діджей та засновник брендів BAPE та Human Made. На рахунку NIGO колаборації з Futura, WTAPS, Фарреллом Вільямсом та іншими брендами та дизайнерами.

У вересні 2021 NIGO став креативним директором бренду Kenzo. Докладніше про те, як пройшло його дебютне шоу, ми розповіли у нашому матеріалі.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis