Перший погляд: Що треба знати про нову колаборацію PUMA та Rhude

PUMA та каліфорнійський бренд RHUDE презентували спільну колекцію одягу та взуття. Вона вже доступна у флагманському магазині PUMA у ЦУМі в Києві, а DTF Magazine знайомить з нею детальніше 

У капсульну унісекс-колекцію в ретро-стилі увійшли базові футболки, худі, спортивні костюми, верхній одяг, аксесуари. Основні кольори — білий, чорний та сірий з яскравими акцентами м’ятного відтінку.

Puma Cell Alien
Puma Cell Alien

Також до капсули увійшли чотири пари взуття. Працюючи над дизайном кросівок, засновник RHUDE Руїджі Вілласеньор переосмислив моделі PUMA різних епох: сучасний бестселер бренду — Alteration, класичні Basket ‘68 OG Mid та представників кінця 1980-х — Palace Guard і 90-их — Cell Alien.

PUMA Basket ‘68 OG Mid

За словами Яссіна Саїді, старшого керівника відділу співробітництва PUMA, Вілласеньор один із найцікавіших дизайнерів світу, який по-новому інтерпретує високу моду й вуличний стиль.

«Для нас як бренду надзвичайно важливо розвивати партнерство та стосунки з Руїджі та RHUDE. Для нашої першої повноформатної колаборації ми переосмислили класичні спортивні силуети від PUMA, зробивши їх більш мінімалістичними та сучасними», — додає Саїді.

PUMA Palace Guard
Puma Cell Alien

RHUDE та PUMA вже працювали разом: у березні 2019 року вони представили модель кросівок RHUDE x PUMA CELL Endura «Sundry». На її створення Вілласеньора надихнула тотальна любов філіппінців всіх поколінь до гри в баскетбол.

PUMA Alteration

Ціни: кросівки — 4 790 — 5 990 грн., худі та олімпійки — 3 790 грн., футболки — 2 190 грн., пальто — 7 990 грн., штани — 3 790 грн.

Чим відомий RHUDE? Бренд засновано Руїджі Вілласеньором у 2014 році в Лос-Анджелесі. Його сім’я емігрувала з Філіппін до США, коли йому виповнилося 11 років: він не говорив англійською та перебував поза культурним контекстом своїх однокласників. «Я навіть не знав, хто такий Тупак Шакур», — згадував дизайнер в інтерв’ю Esquire.

Стати дизайнером його надихнула мама, яка власноруч шила йому одяг, зокрема й шкільну форму. Назва бренду — симбіоз сімейної традиції Вілласеньорів давати дітям імена, що починаються з «Rh» та англійського слова rude, яке для самого Руїджі є антонімом надмірної дисципліни, що була невід’ємною частиною його дитинства.

Перший успіх прийшов до Вілласеньора ще 2012-го, коли Кендрік Ламар вдягнув його футболку з принтом на церемонію BET Awards. Наступного ж дня дизайнер отримав замовлень на цю модель на суму в 150 тисяч доларів.

У флагманському магазині PUMA в київському ЦУМі представлено найбільший асортимент бренда в Україні: преміальна ленійка PUMA Select, лімітовані релізи та колаборації, а також колекції створені за участі The Weekend, Кари Делевінь, Селени Гомес та інших амбасадорів бренду. 


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram и Twitter та Telegram.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis