DTF Magazine та MEGOGO запускають подкаст про хіп-хоп. Слухайте перший випуск

Тепер DTF Magazine спільно з MEGOGO розповідатиме про найпопулярніший жанр сучасної музики — хіп-хоп. Перший випуск присвячений наркотикам у житті та творчості реперів, а також головним трагедіям останніх років 

«Ми давно думали про власні подкасти, і так вийшло, що з MEGOGO ми ледь не одночасно звернулись один до одного з ідеєю про колаборацію. Після обговорень, вирішили, що розповідатимемо про те, у чому в нас є експертиза — про бренди та сучасну культуру, — розповідає головний редактор DTF Magazine Володимир Волощук. — Тож ми починаємо з серії подкастів про хіп-хоп на основі наших найкращих текстів, які пояснюють, що та чому відбувається у цьому жанрі та як це все впливає на світову культуру».

Далі DTF Magazine планує експериментувати з різними форматами подкастів та залучати до обговорень експертів з індустрії.

«У спільному подкасті з DTF Magazine будемо аналізувати все круте, хайпове та трендове, розбираючись у джерелах та роблячи прогнози на майбутнє. Перший випуск — про хіп-хоп, наркотики та смерть. І тут не все так очевидно, як здається на перший погляд. Далі — більше», — коментує колаборацію головний редактор подкастів MEGOGO Ксенія Карпова.

Окрім Soundcloud, перший випуск «Як хіп-хоп заганяє себе в могилу» також доступний для прослуховування на Google Podcasts та у телеграм-каналі «Подкасти MEGOGO», а незабаром з’явиться і на Apple Podcasts.

Знайти текстову версію подкасту можна тут.

  

MEGOGO – український відеосервіс, який у 2018 році запустив власний продакшн подкастів. Наразі у виробництві сім шоу «Люди», «Речі», «Як це працює», «Виріс, та забув спитати», «Свій – чужий», «Феномени» та «Березовий Сік».

Читайте также:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis