Перший погляд: Craig Green та adidas Originals представили нові кросівки CG SCUBA STAN

У новій моделі бренди поєднали силуети пари CG SCUBA PHORMAR, вперше представлених у сезоні Осінь/Зима 2021 року, та класичних Stan Smith, повідомляє Hypebae

Британський дизайнер Крейг Грін продовжує переосмислювати снікер-архіви adidas. У липні 2022 року бренди представили CG SQUASH POLTA AKH — модель adidas SQUASH 1988 року, яку зробили з прозорим сітчастим верхом.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dan Tobin Smith (@dantobinsmith)

Для створення CG SCUBA STAN дизайнер працював з моделлю Stan Smith, створюючи баланс між утилітарним дизайном та естетикою adidas. Він використав схожу підошву, яку бренди розробили для кросівок CG SCUBA PHORMAR, і обернув шнурівкою кросівок, щоб з’єднати верх взуття з підошвою. Модель доповнили фірмовим шкіряним верхом Stan Smith, використовуючи три шнурки на язиці як альтернативу класичному зображенню трилисника.

Кампейн, який «втілює в життя футуристичний силует і підкреслює скульптурну форму взуття», зняв фотограф Ден Тобін Сміт. Він взяв за основу логотип adidas Originals у формі трилисника, пропонуючи поєднання минулого та майбутнього бренду.

Раніше Ден Тобін Сміт зняв кампейн Squash Polta AKH, співпрацював з Крейгом Гріном над зйомками його колекцій та колаборації Craig Green x Moncler. Також Ден фотографував для Alexander McQueen, Nike та Louis Vuitton.

Craig Green та adidas співпрацюють з 2020 року. В першій колаборації дизайнер взяв за основу модель adidas Kamanda, повністю покривши корпус шаром напівпрозорого матеріалу. Про другу колаборації, до якої увійшли нова версія Superstar та кросівки Kontuur III і Polta Akh III, ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis