ЦУМ та Музей Івана Гончара представили спільну благодійну колекцію

Київський ЦУМ випустив лімітовану благодійну колекцію одягу та аксесуарів в колаборації з Музеєм Івана Гончара. Всі виручені з продажу речей кошти перерахують на збереження колекції Музею Івана Гончара та на відбудову України через державну фандрейзингову платформу UNITED24

Колекція складається з футболок, шоперів та чашок з принтами картин «Портрет дівчини у вінку» та «Козак Мамай», представлених в Музеї Івана Гончара, а також листівок з репродукціями робіт «Родина Павла Петренка», «Несе Галя воду…» та «Голуби на пеньку».

До спільного дропу також ввійшли два види парфумованих свічок: перша — з ароматами диких трав, кедру, квітів безсмертника, дикої ружі і півонії, що традиційно входили до складу українського вінка, а друга — із запахом лісових трав, які «споконвіків ростуть на українській землі», деревію, барвінку, мальви та любистку. 

«Українське народне мистецтво дає нам важливий зв’язок з історією і, поруч з тим, надихає сьогодні, зміцнює духовні сили для боротьби. Ми впевнені, що ця колекція прикладом доброї співпраці бізнесу та культурного сектору, додасть віри в те, що об’єднані ми обов’язково переможемо», — коментує співпрацю завідувачка відділу нематеріальної спадщини Музею Івана Гончара Мирослава Вертюк. 

Купити речі з лімітованої колекції можна в київському ЦУМі та онлайн.

Колекція стала частиною цьорічного арт-сезону ЦУМу, під час якого команда відкрила вітрини, поп-апи та випустила нові пакети, натхнені колекцією Музею Івана Гончара та народною творчістю.

Колаборацією з Музеєм Івана Гончара команда ЦУМу розпочала серію колекцій, створених з українськими культурними установами. 

«Цьогоріч під час українського арт-сезону ми розширили можливості для наших гостей та клієнтів бути безпосередньо дотичними до проєкту, — пояснила маркетинг-директорка ЦУМу Маруся Коваль. Благодійна складова колаборацій направлена на збереження культурної спадщини та відновлення України, і ми не плануємо зупинятися –  вже розробляємо наступні колекції».

 

 

 
Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis