Перший погляд: Дві моделі трекінгових черевиків Salomon

Salomon представив дві нові моделі трекінгових черевиків — QUEST GTX ADV та XA ALPINE 2. Обидві пари ввійшли до нової осінньо-зимової колекції бренду

Функціональні Salomon QUEST GTX ADV виконані у високому варіанті. Верх пари створений з водонепроникного та одночасно дихаючого матеріалу Gore-Tex та доповнений пласкою підошвою Contagrip, що ексклюзивно використовується у взуттєвих моделях Salomon. Її особливість полягає в широких візерунках протектора, які забезпечують максимальне зчеплення з поверхнею при поганих погодних умовах.

Черевики фіксуються за допомогою шнурівки.

Модель Salomon XA ALPINE 2 стала оновленою версією альпіністських кросівок бренду S-LAB XA ALPINE. Суцільна та мінімалістична основа пари, нижня частина якої виконана з мембрани Gore-Tex, фіксується за допомогою бічної блискавки та додаткової застібки в області щиколотки.

Модель також доповнена підошвою Contagrip з карбоновою вставкою, яка забезпечує додаткову амортизацію та стабілізацію при навантаженні.

Купити моделі можна в магазинах обраних ритейлерів. Ціна — від 280 до 300 доларів.

У жовтні лінія бренду Maison Margiela MM6 та Salomon представили п’ять спільних моделей взуття у низькому та високому варіантах. Це перша колаборація брендів, яку вперше показали в лютому під час шоу MM6 Maison Margiela на Тижні моди в Мілані.

Докладніше про спільні кросівки ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis