Подивіться новий трейлер серіалу Вонга Кар-Вая про Шанхай 1990-х

Платформа Tencent Video випустила новий трейлер першого серіалу Вонга Кар-Вая («Чунцінський експрес», «Мої чорничні ночі») — Blossoms Shanghai («Цвітіння Шанхаю»). Гонконзький режисер спродюсує шоу та зніме перший епізод. Кар-Вай називає цей проєкт завершальною частиною трилогії, до якої також увійшли його картини «Любовний настрій» та «2046»

Blossoms Shanghai розповідає про загадкового мільйонера, що поступово дістається верхівки шанхайського суспільства, та інших героїв часів культурної революції та прийняття важливих для Китаю реформ.

В основі сюжет книга китайського письменника Джина Юченга — Blossoms («Цвітіння»).

Оператором шоу став Пітер Пау — лауреат «Оскара» за операторську роботу в фільмі «Тигр підкрадається, дракон ховається». Головну роль виконав актор Ху Ге («Озеро диких гусей», «Альпіністи») — уродженець Шанхаю та одна з головних кінозірок Китаю останніх років.

Офіційна дата релізу поки невідома. Раніше йшлося про 2022 рік.

Згодом Кар-Вай планує перемонтувати серіал у повнометражний фільм.

  

Вонг Кар-Вай — режисер та сценарист з Гонконгу. Один з представників гонконзької Нової хвилі — руху кінематографістів, що знімали незалежне від Китаю кіно.

Отримав приз Каннського кінофестивалю як найкращий режисер за «Щасливі разом» (1997) — стрічку про пару геїв з Гонконгу, які втікають до Аргентини у пошуках кращого життя.

Остання повнометражна робота режисера «Великий майстер» вийшла у 2013 році.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis