Перший погляд: Кеди adidas Samba від британського бренду Wales Bonner

adidas Originals представив один з найпопулярніших силуетів року, кеди adidas Samba, створений разом з однойменним брендом британської дизайнерки Грейс Вельс Боннер. Wales Bonner вже три роки співпрацює з adidas, а для нової колаборації бренд підготував чотири колорвеї класичної моделі та колекцію одягу 

Кеди в кольорі Fox Brown виготовлені з бордового нейлону та замші, тоді як чорні Core Black, молочні Cream White та анімалістичні Dark Brown — з короткого ворсу.

Особливістю пар став навислий язичок з подвійним брендингом, прошитий по краях. Таким же оздобленням доповнили й задники кед. Класичну гумову проміжну підошву завершили текстурованою підошвою.

Взуття з колаборації доповнили колекцією спортивного одягу, натхненною футбольною стилістикою.

Серед речей представлені лонгсліви, зіп-кофти, шорти, футболки кілька силуетів спортивних штанів, а також нейлонові вітрівки та в’язані светри, що візуально нагадують футбольні джерсі. Аксесуари представлені високими шкарпетками.

Основними кольорами колекції стали бордовий, молочний, блакитний та зелений.

Купити Wales Bonner x adidas Samba, а також спільну колекцію одягу можна на сайтах Wales Bonner та adidas. Ціна кедів — 180 доларів (за колір Fox Brown) та 200 доларів (за Core Black, Cream White та Dark Brown з короткого ворсу).

Грейс Вельс Боннер — британська дизайнерка, випускниця Central Saint Martins та засновниця однойменного бренду Wales Bonner. 2016 року вона стала фіналісткою премії LVMH Prize для молодих дизайнерів, а її роботи не раз відзначали у британській модній раді.

Попри чоловічий напрямок бренду, у своїх речах Грейс уникає конкретного гендерного напрямку та створює як унісекс-речі, так і жіночні силуети. У колекціях дизайнерка порушує теми ідентичності, сексуальності та раси. Крім того, її вважають популяризатором африкано-ямайської культури в моді — одяг класичних силуетів вона поєднує з етнічними принтами та деталями.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis