Перший погляд: Колаборація Crocs та мультфільму «Шрек»

Crocs об’єднався з анімаційною студією DreamWorks для спільного взуттєвого релізу, пишуть Hypebeast та Complex. Вони створили «клоги», присвячені головному персонажу мультфільму «Шрек»

Для спільної моделі обрали базову пару Crocs в салатовому кольорі та відтворили на ній обличчя огра Шрека. Передню частину клогів з отворами, які зазвичай прикрашають джибітсами, доповнили об’ємною парою вух та носом. Крім того, салатову основу «клогів» прикрасили краплями, схожими на бруд.

Ще однієї особливістю пари став ремінець, вкритий коричневим хутряним матеріалом, нагадуючи коричневий жилет Шрека, та доповнений літерами S у точці кріплення.

На момент написання статті Crocs офіційно не анонсували реліз пари. За інформацією Hypebeast, реліз очікується у вересні 2023 року на сайті Crocs та в обраних магазинах бренду. Ціна — 60 доларів.

 

У квітні засновник і генеральний директор Illumination Кріс Меледандрі (продюсер «Нікчемний Я» та «Посіпаки») розповів, що кіностудія DreamWorks відновила роботу над п’ятою частиною франшизи «Шрек». Студія також вела переговори про повернення до своїх ролей акторів перших чотирьох частин, зокрема Майка Майєрса, Кемерон Діаз та Едді Мерфі.

Наразі остання, четверта, частина «Шрек 4: Назавжди» вийшла у 2010 році. З моменту релізу мультфільму у 2001 році DreamWorks заробили на ньому понад 2,9 млрд доларів.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis