Дивіться тизер драми «Травень, грудень» з Наталі Портман і Джуліанною Мур

Netflix показав перший тизер драми «Травень, грудень» — 10 повнометражного фільму режисера Тодда Гейнса («Керол», «Темні води»). 17 листопада стрічка вийде в кінотеатрах, а реліз на стримінгу відбудеться 1 грудня 

«Травень, грудень» розповість історію двох жінок, у яких «починають розмиватися межі» між професійним та особистим життям.

У центрі сюжету — Грейсі (Джуліанна Мур), чий роман з 13-річним учнем в минулому спричинив масштабний скандал. За 20 років потому молода акторка Елізабет (Наталі Портман) готується зіграти Грейс в одному з фільмів, тому намагається якомога ближче зрозуміти жінку. Проте, минулий досвід Грейс і давно забуті почуття починають поступово проникати в теперішнє життя жінок.

Одну з ролей в фільмі також зіграв Чарльз Мелтон («Рівердейл», «Сонце теж зірка»).

Світова прем’єра фільму відбулася цього року на Каннському кінофестивалі. За інформацією Deadline, Netflix придбав права на показ стрічки за 11 мільйонів доларів.

У вересні Netflix випустив трейлер анімаційного фільму Chicken Run 2: Dawn of the Nugget («Втеча з курника: Світанок нагетса») — сиквелу оригінальної стрічки 2000 року. Вихід на стримінгу запланований 15 грудня 2023 року.

Докладніше про проєкт ми розповідали тут.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis