Перший погляд: надруковані на 3D-принтері кросівки HOUSE OF ERRORS x ALIVEFORM

У березні 2023 року бренди HOUSE OF ERRORS та ALIVEFORM тизерили співпрацю, а вчора у своїх інстаграмах повідомили, що футуристичні кросівки TOPO-01 надійдуть у продаж наступного тижня 

Прогумована модель TOPO-01 має хвилясту конструкцію, і завдяки багатошаровому дизайну створює «ефект розплавлення».

Підошва нагадує іншу модель взуття ALIVEFORM з дропу ARMIS, проте у TOPO-01 її прикрасили логотипом HOUSE OF ERRORS у вигляді ока, написом ALIVEFORM та наділили чіткішою формою.

 

 

Колекція ARMIS, представлена у березні 2023 року, також має футуристичні форми, і виконана у чорному кольорі, проте була доступна у чотирьох варіаціях висоти верху: slide, mid, low, low+.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ALIVEFORM (@aliveform.bio)

Модель TOPO-01 — перший досвід HOUSE OF ERRORS у створенні взуття. Лондонський бренд відомий своїми печворк-пуховиками, а також куртками, жилетами та сумками із зображенням ока. Натомість ALIVEFORM спеціалізується на взутті, надрукованому на 3D-принтері, і тримає курс на сталість.

В інстаграмах бренди заявили, що реліз моделі відбудеться наступного тижня, проте ціну поки не розголошують.

У грудні 2022 року HOUSE OF ERRORS випустили капсульну колекцію для платформи Gucci Vault, до якої увійшли футболки, бомбери та худі з принтами, а також жилети і краватки з пуховими печворк-елементами у вигляді ока.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений HOUSE OF ERRORS (@houseoferrors)

ALIVEFORM заснував колектив Commeconception, який створював концепції взуття. Вони надихаються органічними формами і природним способом зростання та використовують 3D-друк, щоб розширити можливості дизайну та екологічних рішень.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis