New Balance випустив колаборацію з дизайнером Joe Freshgoods

Спортивний бренд об’єднався з дизайнером та креативним директором для нової колаборації Beneath the Surface («Під поверхнею»). До неї увійшли дві взуттєві моделі: кросівки New Balance 610 та черевики Rainier Boot

Для колаборації Joe Freshgoods вирішив відійти від звичних йому пастельних кольорів та надихнувся природою. Дизайнер розробив дві версії камуфляжного принта, який використовується у взуттєвих моделях New Balance.

Кросівки New Balance 610 отримали чорний сітчастий верх, прикрашений накладками з нубуку та текстилю в пісочному, коричневому та помаранчевому кольорах.

Модель доповнили проміжною підошвою ABZORB, що забезпечує амортизацію кросівка, а також гумовою підошвою з технологією Ndurance.

Основу високих черевиків Rainier Boot виконали з матеріалу GORE-TEX у камуфляжному кольорі та доповнили оливково-зеленими нубуковими накладками.

Модель позиціюється як взуття для екстремальних погодних умов, бо окрім GORE-TEX пара також доповнена технологічною підошвою Vibram.

Реліз обох моделей відбудеться 28 квітня в обраних магазинах New Balance та на сайті спортивного бренду. Ціна New Balance 610 — 159,99 долара, Rainier Boot — 219, 99 долара.

В жовтні New Balance представив нову версію кросівок New Balance 1906R в колаборації з виробником тканини Cordura.

Докладніше про пару ми розповіли в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis