«Хочу, щоб за всю історію Канн найбільше глядачів вийшло на моєму фільмі»: Режисер «Трикутника смутку» знімає нову стрічку влітку

За інформацією WorldOfReel, шведський режисер Рубен Естлунд («Квадрат», «Трикутник смутку») зніматиме нову комедію «Система розваг не працює» в червні або у липні 2023 року. У фільмі йтиметься про пасажирів 17-годинного рейсу, які вимушені боротитися з нудьгою через поламані системи розваг на борту

У подкасті для Variety Естлунд розповідав, що у фільмі буде п’ятихвилинний епізод, в якому хлопчик чекає черги, щоб погратися iPad: «Я хочу випробовувати аудиторію. Ви залишаєтесь з дитиною у реальному часі. І він читає каталог на борту, кладе його назад, і приходить неспокій. Тож він запитує свою матір: “Скільки нам залишилося?” А вона каже: “Ще 4 хвилини 45 секунд, ти маєш заспокоїтися”. І я думаю, що це буде провокаційніше, ніж будь-який тривожний контент з насиллям. Це буде дуже цікаво, залишитися наодинці зі своїми думками та закликати аудиторію зробити те саме».

Режисер також жартує про свою мету: «Я насправді хочу, щоб за всю історію Канн найбільше глядачів вийшло на моєму фільмі».

Цього року він виступатиме президентом журі Каннського кінофестивалю і буде першим шведом, який займає таку посаду після акторки Інгрід Бергман (Канни, 1973). Знімання «Система розваг не працює» має початися відразу після завершення кінофестивалю.

Події нового фільму будуть розгортатися в одній локації — на борту літака. Це не вперше, коли Рубен Естлунд лімітує своїх персонажів у просторі. Його фільм «Форс-мажор» (2014) обмежувався територією лижного курорту у французьких Альпах. Під час масштабної лавини головний герой Томас втікав від родини через боягузтво, а потім повертався до дружини та дітей. Через його вчинок між членами сім’ї виникав конфлікт.

Рубен Естлунд — дворазовий лауреат «Золотої пальмової гілки» на Каннському міжнародному кінофестивалі (за «Квадрат» та «Трикутник смутку»). За всю історію фестивалю нікому не вдавалося її отримати тричі, а двічі її вручали Альфу Шеберґу, Френсісу Форду Копполі, Білле Аугусту, Еміру Кустуриці, Сьохею Імамурі, братам Дарденнам та Міхаелю Ганеке.

Більше про стиль шведського режисера читайте у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis