Перший погляд: Нова колаборація Junya Watanabe x Oakley

Чоловіча лінія Junya Watanabe MAN та лінія Oakley Factory Team яка переосмислює архівні силуети оригінального бренду, випустили спільну модель кросівок. Вперше її представили в січні 2023 року на Паризькому тижні чоловічої моди, а тепер фотографіями кросівок почали ділитися деякі японські ритейлери, серед яких JOINT WORKS

В основу колаборації Junya Watanabe x Oakley ліг силует кросівок Flesh, представлений Oakley на початку 2000-х років.

Спільні мінімалістичні кросівки отримали цільний верх з неопрену та замші, позбавлений шнурівки. Завершили кросівки об’ємною підошвою з посиленою зоною п’яти, а прикрасили — тисненим логотипом Oakley на носку.

Купити пару можна в обраних японських ритейлерах. Ціна — 33 000 японських йен (близько 180 доларів).

Це не єдина колаборація Oakley Factory Team та Junya Watanabe. В січні 2023 року бренди представили ще одну пару сліпонів Oakley Flesh без шнурівки, виконаних з сітки та замші та доповнених отвором у верхній частині. В липні на Паризькому тижні моди бренди також показали спільні мюлі на основі силуету Oakley Chop Saw Mule.

Junya Watanabe — однойменний бренд Джунії Ватанабе, японського дизайнера та одного з протеже Рей Кавакубо. 1984 року він влаштувався конструктором в Comme des Garçons, а вже 1987 року почав керувати лінією в’язаного одягу Tricot.

1992 року Ватанабе запустив бренд під власним іменем в складі Comme des Garçons. За рік відбувся дебют його жіночої колекції на Тижні моди в Парижі, а 2001 року Junya Watanabe запустив чоловічу лінію. Особливістю його дизайнів стали багатошаровість, утилітарність, використання технологічних матеріалів, а також власна інтерпретація традиційних японських елементів.

Наразі на рахунку Junya Watanabe колаборації з брендами The North Face, Carhartt, New Balance, Loewe, Puma, Levi’s та Converse.

Oakley Factory Team — це проєкт, розроблений у партнерстві між брендом Oakley та творчим об’єднанням Brain Dead.

Команда марки переосмислює архівні моделі Oakley, зокрема технології та функціональні елементи бренду, та поєднує їх з фірмовими дизайнами від учасників Brain Dead. В основі робіт останніх лежать стилістики постпанку, андеграундних коміксів та субкультур.

 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis