Слухайте новий мініальбом українського музиканта kolya sample

Музикант та засновник бренду keep kolya sample випустив новий мініальбом «Grunge Mixtape Про Падіння Пихи» у складі творчого обʼєднання THE (OTHER) KIDS. До релізу увійшли шість треків у жанрах соулу та акустичного південного блюзу

За словами Колі, «Grunge Mixtape Про Падіння Пихи», — це його сповідь та спроба відповісти на питання «як твої справи?» та «що нового?» від друзів та знайомих.

«Альбом висвітлює приниження та біль, віднаходить справжні барви життя у правді, навчає прощати та бути прощеним. Це мелодійні пісні про сум і надію, про втрату, прийняття і каяття», — пояснює музикант.

Обкладинкою мініальбому стала робота художника Вови Воротньова «Україна і Крим».

Описуючи обкладинку, kolya sample уточнив: «Те, що було колись одним цілим – розʼєднано. Момент слабкості, а також певні вади та розділення були використані ворогом, щоб відібрати й полонити. Та війна триває». 

 

kolya sample (справжнє ім’я Микола Серезітінов) — український виконавець, сонграйтер, музикант та засновник бренду keep. Дебютний сингл та кліп «Раріта» він представив 2019 року, а 2021 представив перший мініальбом IL DANTE.

THE (OTHER) KIDS — це неформальний музичний гурт, створений за ініціативи kolya sample 2022 року. За словами Колі, це гурт з постійно змінюваним складом, створений ним «для музичних експериментів та проявів у лайв-колективі, поза звичним йому хіп-хоп звучанням».

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis