Перший погляд: нові кросівки з колаборації Kiko Kostadinov та ASICS

У травні болгарський дизайнер Кіко Костадінов та ASICS оголосили про створення спільної взуттєвої лінії NOVALIS для магазинів Dover Street Market і The Broken Arm. В червні на Тижні чоловічої моди в Парижі вони представили перші моделі

Верх кросівок виконаний переважно зі шкіри: гладкої та з тисненням. Система шнурівки та язичок підкріплені сітчастими деталями в тон і доповнені об’ємною гумовою підошвою — вона подібні тій, що була в черевиках Kiko Kostadinov Tonkin Lace-Up Shoe, які представили у березні 2023 року.

Кросівки прикрасили тисненим логотипом ASICS Tiger Stripes та абстрактним написом ASICS NOVALIS збоку.

Моделі кросівок з лінії NOVALIS виконали у чорно-сріблястому та коричневому, а також міксі з жовтого та хакі кольорів. У чорно-сріблястих кросівках Костадінов вийшов на подіум наприкінці показу.

Очікується, що нові кросівки надійдуть у продаж 2024 року. Точна дата релізу та ціна наразі невідомі.

Кіко Костадінов — болгарський дизайнер та засновник однойменного бренду, що базується в Лондоні.

2016 року він закінчив коледж мистецтва та дизайну Central Saint Martins, а рік потому запустив власну марку, випустив колаборацію зі Stüssy та став креативним директором британського бренду Mackintosh.

Кіко Костадінов та ASICS співпрацюють з 2018 року. Їхня перша спільна модель кросівок GEL-Burz 1 нагадувала мікс ASICS GEL-NIMBUS 20 and GEL-VENTURE 6. З того часу бренди випустили ще десяток колаборацій, кожного року презентуючи по декілька пар.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis