Дональд Гловер зіграє у фільмі «Спільнота» (Community)

У подкасті Келлі Ріпи «Поговоримо поза камерами» (Let’s talk off camera) актор Джоель Макгейл підтвердив участь Дональда Гловера у повнометражному продовженні серіалу «Спільнота». Він знову зіграє Троя Барнса після того, як покинув проєкт у п’ятому сезоні, щоб продовжити кар’єру співака і свого альтер-его Childish Gambino

«Дональд повернеться і це справді важливо, — розповів Макгейл у подкасті. — Але я думаю, що всі повернуться. Поки що у нас все добре. І вважаю, що знімання відбудуться. Як-не-як, Дональд буде з нами».

І хоча стримінговий сервіс Peacock, на якому вийде фільм, ще не підтвердив участь Гловера у кастингу, актор та співак заявив про цю можливість в інтерв’ю GQ: «Ми маємо знімати скоро. Ще не читав сценарій, тому не знаю. Як і любить Ден Гармон [шоуранер серіалу «Спільнота. — DTF Magazine»], ми отримаємо сценарій першого ж дня. Це дійсно станеться. Я знаю стільки ж, скільки й ви». 

У фільм також повернуться актори Джоель Макгейл, Ґілліан Джейкобс, Денні Пуді, Елісон Брі, Кен Джонг та Джим Раш. Втім, ще не було підтвердження від Іветт Ніколь Браун та Чеві Чейза, який, ймовірно, не з’явиться у стрічці через смерть персонажа перед п’ятим сезоном та конфлікт із шоуранером Деном Гармоном. Знімання мали б стартувати у червні 2023 року, але через страйк сценаристів їх довелося відкласти на невідомий термін. 

Сюжет фільму поки не розголошують, але автор сценарію Ден Гармон у подкасті «Шість сезонів та фільм» (Six seasons and a Movie) виключив можливість пейнтболу як одного з повторюваних ґеґів серіалу. У шести сезонах «Спільноти» йшлося про вісьмох студентів коледжу Ґріндейл, яких об’єднує курс вивчення іспанської мови і які поступово стають друзями. Щоправда, їхнє навчання постійно переривається витівками ексцентричного декана Крейґа Пелтона.

Дональд Гловер — американський музикант, відомий під псевдонімом Childish Gambino, а також продюсер, актор та режисер. На його рахунку чотири студійні альбоми, а найуспішніший з них — Awaken, My Love!, вийшов у 2016 році. За трек Redbone з цього лонгплею артист отримав свою першу «Греммі» у категорії «Найкращий R&B-виступ».

Роздвоєння особистості. Хто такий Дональд Гловер, який придумав Childish Gambino

У 2016 році Гловер також представив серіал «Атланта», за який отримав дві премії «Еммі» у номінаціях «Найкраща чоловіча роль у комедійному серіалі» та «Найкраща режисура». Серіал завершився на четвертому сезоні 2022 року. За рік до його фіналу Дональд підписав багаторічний контракт з Amazon, в рамках його виступив співавтором серіалу «Рій» (Swarm) та працює над серіальним римейком фільму «Містер та місіс Сміт» (Mr. & Mrs. Smith).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis