PETA попросила розробників God of War Ragnarök додати режим без насилля над тваринами

Зоозахисна організація PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) звернулася до ігрової студії Sony Santa Monica з проханням додати режим без насилля до тварин, пише The Gamer. На їхню думку, один з головних героїв God of War Ragnarök, бог війни Кратос, вбиває занадто багато тварин

Особливе занепокоєння у зоозахисників викликала сцена бою Кратоса та його сина Атрея з вовком Ґармом, що охороняє вхід до Землі мертвих — Хельхейма. PETA зазначила, що «тварина проводить довгий час привʼязаною на холоді, без води та їжі». Організація закликала Sony Santa Monica створити спеціальний «режим PETA», щоб охочі гравців могли пропустити цей бій.

Раніше PETA зверталася до розробників гри Far Cry 6 з проханням прибрати звідти мінігру з боями півнів.

У листопаді РЕТА оголосила конкурс на розробку веганської шерсті з призовим фондом у мільйон доларів.

За його умовами, учасники до липня 2023 мають створити замінник шерсті з біоматеріалів або створити його за допомогою технологій біоінженерії. Матеріал має бути або таким, що повністю розкладається або легко піддаватися переробленню. Цей замінник шерсті також має бути зносостійким, міцним та легким у виробництві. І так само як і справжня шерсть він має нейтралізувати запахи, підтримувати температуру тіла та відводити вологу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis