Наодинці з собою: Дивіться новий кліп Кендріка Ламара

Кендрік Ламар випустив кліп на трек Rich Spirit з травневого альбому Mr. Morale & the Big Steppers. Режисером відео виступив Calmatic — кліпмейкер Jay-Z, Фаррелла Вільямса та Lil Nas X

В кліпі Кендрік лишається сам на сам в розкішному маєтку, танцює та змінює образи. Закінчується відео телефонним дзвінком — репер не відповідає на нього, натякаючи, що наступний кліп стане продовженням історії.

Після релізу Mr. Morale & The Big Steppers репер також екранізував треки N95 та We Cry Together. Останній випустили у форматі шестихвилинного міні-фільму.

15 листопада американська Академія звукозапису оголосила список номінантів на щорічну премію «Греммі». Кендрік Ламар отримав номанації у восьми категоріях та став одним з лідерів зі кількістю номінацій — більше тільки у Бейонсе. Репер претендує на нагороди за «Альбом року» та «Найкращий реп-альбом» (Mr. Morale & The Big Steppers), «Запис року», «Пісню року» та «Кліп року» (The Heart Part 5).

В жовтні Кендрік Ламар став музичним гостем комедійного шоу Saturday Night Live. Репер виконав три треки, серед яких і Rich Spirit.

Кендрік Ламар представив подвійний альбом Mr. Morale & The Big Steppers 13 травня.

Гостьові куплети для лонгплею записали Бет Гіббонс з гурту Portishead, Summer Walker, Ghostface Killah, Thundercat, Baby Keem, Sampha, Kodak Black, Sam Dew, Tanna Leone, Taylour Paige, Blxst та Amanda Reifer. 

Крім того, в треках неодноразово можна почути голос Екхарта Толле — німецького письменника та духовного учителя, з яким Ламар зустрічався під час роботи над релізом.

В треках репер описує свій світогляд, розповідаючи про ставлення до грошей, кохання, відповідальності та гендеру, а також про його особисті стосунки з батьком та жінками.

Альбом Mr.Morale & Big Steppers став останнім релізом Кендріка на лейблі Top Dawg Entertainment, з яким він співпрацював 17 років. Репер об’явив про завершення роботи з TDE у серпні 2021 року. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis