У Лондоні відкриється імерсивна виставка Девіда Гокні

В січні 2023 року на лондонському вокзалі Кінгс-Кросс відкриється новий чотириповерховий простір Lightroom. Там представлять нове імерсивне шоу David Hockney: Bigger & Closer (Not Smaller & Further Away) з роботами митця, пише The Guardian

Хокні протягом трьох років співпрацював над новою виставкою з командою Lightroom.В The Guardian додали, що Девід став «одним з останніх іменитих художників, який представить імерсивний проєкт, оскільки мистецтво інсталяцій, для яких використовують доповнену та віртуальну реальність, продовжує набирати популярністю у Великобританії».

На виставці David Hockney: Bigger & Closer (Not Smaller & Further Away) глядачі зможуть подивитись як на культові роботи Гокні, представлені у нових форматах, так і на нові матеріали та фотографії, створені художником. Шоу тематично розбили на шість розділів, які супроводжуються музикою американського композитора Ніко Мулі та коментарями самого Гокні, який розповідає про роботи та «проводить аудиторію від стіни до стіни, крізь монітори, що проектують ефірне відображення».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Lightroom (@_lightroomldn)

«Світ дуже, дуже красивий, якщо придивитись до нього, але більшість людей не звертають на це увагу», — пояснив Девід Гокні. — Вони просто сканують землю перед собою, щоб мати змогу ходити, але насправді не вдивляються уважно у все навколо. Але я це роблю».

David Hockney: Bigger & Closer (Not Smaller & Further Away) триватиме з 25 січня по 23 квітня. Придбати квитки можна за посиланням.

Девід Гокні — 85-річний художник, фотограф, графік та один з головних представників поп-арту у 1960-х роках.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis