«Під звуки сирен»: Український гурт «ТИСК» випустив новий трек та кліп

Формація «ТИСК», заснована Антоном Назарко та Алексом Первухіним, представила першу роботу з початку повномасштабної війни в Україні. Трек та кліп стали «документальним відображенням волонтерського життя Харкова»

За словами Антона та Алекса, текст — це монолог про черговий день з життя волонтера, а кліп відображає побут Харкова в умовах війни.

Музичну частину треку створив український продюсер SAXR, що входить до команди формації.

«Коли ми добрались до Харкова і почали їздити по спальних районах, емоції просто почали назбируватись всередині. В цей час я свою студію розділив з нашим близьким другом Денисом, він же SAXR. А коли ми повернулись у Дениса був готовий інструментал, який ідеально пасував під саундтрек нашої поїздки і діяльності в Харкові: арпеджіо, наче з старого електро, брейкси і ломаний агресивний біт», — розповів у коментарі DTF Magazine Алекс Первухін.

Тектовою частиною займався відповідав Антон Назарко. За словами Алекса, «нічого придумувати не потрібно було, Антон просто вилив те, що відчув у Харкові».

 

Всі кадри у кліпі зняті членами команди «ТИСК», а доповнили його анімацією львівського художника Олеся Дереги.

«Він перетворив наші абстрактні слова, емоції та відоси з телефонів в красиву візуальну історію Харкова, який живе і перемагає під звуки сирен. Писали і робили для себе, а тому впевнені, що ці емоції будуть близькими для багатьох людей в різних мегаполісах України», — говорять в «ТИСК».

Наразі учасники «ТИСК» займається волонтерством у складі організації Some People. З початку війни об’єднання перекваліфікувалось у волонтерський штаб та забечує необхідною гуманітарною допомогою дальні райони Харкова.

Одночасно з цим, за словами Алекса Первухіна, його домашня студія у Львові «стала домівкою для батьків Антона», а на львівській базі формації Night Ambassadors вони організували гуманітарний склад для збору допомоги жителям Харкова.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis