KSENIASСHNAIDER відновили роботу та випустили нову колекцію

Український бренд KSENIASСHNAIDER представив колекцію Весна/Літо 2022, присвячену 10-річчю бренду. Купити речі можна на сайті з доставкою по Україні та за кордон, а 15% з кожного замовлення перераховуватимуть до благодійного фонду «Повернись живим»

В KSENIASCHNAIDER говорять, що у новій колекції вони вирішили «відродити культові образи бренду» та використати  «прийоми та техніки, над якими команда працювала роками».

В неї ввійшли фірмові джинси з подвійним поясом, бахромою та асиметричним кроєм, а також оверсайз-костюми з переробленого деніму. Колекцію доповнили в’язаними светрами, футболками, топами та сукнями, виготовленими з залишків пряжі, тканин та елементів вінтажного спортивного одягу.

«Ця колекція показує легкість та невимушеність молодості. Дизайн грає на відчутті простоти, коли ви можетевідчувати себе прекрасно, не витрачаючи багато часу на підготовку, — описують новий дроп в KSENIASCHNAIDER. —  Колекція просякнута любов’ю до себе і світу та зосереджена на прийнятті, комфорті, коханні та вічній молодості».

Лукбук нової колекції відзняли на київському виробництві бренду. 

KSENIASCHNAIDER відновили роботу на початку квітня. Засновниця бренду Ксенія Шнайдер у коментарі DTF Magazine розповіла, що виробництво бренду наразі перевезли до Ужгорода.

Київський шоурум KSENIASCHNAIDER ще не працює офлайн — його команда приймає онлайн-замовлення на сторінці в Інстаграм.

KSENAISCHNAIDER — денім-бренд, заснований дизайнерами Ксенією та Антоном Шнайдерами у Києві у 2015 році. На рахунку марки покази в Парижі, Китаї, Німеччині, Грузії та Японії, а речі KSENIASCHNAIDER продаються більш ніж у 70 магазинах по всьому світу, серед яких ретейлери Selfridges та Farfetch.

Їхні колекції привернули увагу світової преси, включаючивидання  i-D, Dazed, Vogue, New York Times та WWD, а також моделей та зірок: наприклад, Белли Хадід, Адвоа Абоа, Дуа Ліпи та Селін Діон.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis