Український бренд Bevza випустив колекцію прикрас до Дня Києва

На честь Дня Києва, який святкується 29 травня, український бренд Bevza випустив лімітовану колекцію прикрас. До неї ввійшли два варіанти підвісок на шию 

Першу модель виконали у вигляді каштану — символу Києва.

«Столиці України виповнюється 1540 років. Каштан — символ Києва. Ми створили каштанові підвіски як данину цій даті, але більше для киян, які сумують за рідним містом», — написали у команді бренду. 

Другу підвіску круглої форми присвятили київському метрополітену: «Метро рятував киян у якості бомбосховища. Ця підвіска — відсилка до жетонів, які свого часу використовували для проїзду. Ми присвячуємо її всім відважним киянам, які стали такими єдиними в ці часи».

Всі прикраси вироблені з позолоченої латуні. Купити підвіски у вигляді каштану з двома варіантами шнурка можна на сайті Bevza. Підвіски-жетони на момент написання замітки вже розпродані.

Bevza створений дизайнером Світланою Бевзою у 2006 році. Того ж року бренд жіночого одягу представив дебютну колекцію на Ukrainian Fashion Week.

У 2014 році бренд став фіналістом конкурсу молодих дизайнерів Vogue Talents, після чого вперше представив свої речі на Тижні моди у Мілані. У 2017 році Bevza вперше став учасником Нью-Йоркського Тижня моди.

Особливостями дизайнів Світлани Бевзи стали мінімалістичність та монохромність — основна частина речей виконана у білому, чорному та бежевому кольорах. Особливу увагу команда приділяє стійким методам виробництва одягу та використанню натуральних тканин.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis