PJ Harvey випустила новий альбом

PJ Harvey представила перший з 2016 року альбом I Inside the Old Year Dying. Артистка записала його на студії Battery Studio в Лондоні з музикантом Джоном Перішем, з яким співпрацює багато років, та продюсером Flood. У 10 альбом співачки відчутні впливи Джонні Грінвуда, Гільдур Ґуднадоттір та Боба Ділана 

«Для мене цей альбом про пошук, дослідження — першого кохання, сенсів. Не те щоби я закладала якийсь меседж у мою нову роботу, але під час запису я відчувала любов, відтінену сумом та втратою, але любов. Мені здається ця відкритість й робить альбом привабливим», — написала PJ Harvey у пресрелізі.

«Альбом розповідає про життя молодої дівчини Айри-Абель Роулз, яка проходить тернистий шлях від дитинства до підліткового віку. Дія розгортається в ландшафті, який постійно змінюється — як той, з якого походить PJ Harvey і де усе ще мешкає сьогодні — й це звучить ніби інша епоха завдяки архаїчному дорсетському діалекту, який використовує співачка у треках. Застарілі слова пишно злітають з язика Харві, а польові записи сільської місцевості створюють відчуття, що це альбом PJ Harvey з найбільшим ефектом занурення», — описує лонгплей NME.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis